(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>

У МАЙБУТНІХ НОТАРІУСІВ З’ЯВИЛАСЯ МОЖЛИВІСТЬ ПРОЙТИ ЕЛЕКТРОННЕ АНОНІМНЕ ТЕСТУВАННЯ

25.09.2014

Міністерство юстиції України надало можливість майбутнім нотаріусам пройти електронне анонімне тестування напередодні складання кваліфікаційного іспиту на право зайняття нотаріальною діяльністю, аби вони випробували свій рівень знань.

Для цього Вища кваліфікаційна комісія нотаріату розробила зразок екзаменаційних завдань електронного анонімного тестування.

Система електронного анонімного тестування дає можливість пройти пробний зразок екзаменаційних завдань, включно з теоретичною та практичною частинами. Детальніше ознайомитись із правилами проходження електронного тестування можна за оцим посиланням: http://sdn.informjust.ua/

Як уже повідомлялося, кваліфікаційний іспит Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України відбудеться 6 жовтня 2014 року о 9.00 за адресою: м.Київ, вул. Артема, 73.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


25.09.2014

24.09.2014

23.09.2014