(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

У МІН’ЮСТІ ОБГОВОРИЛИ РЕФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

15.10.2014

«Мін'юст зацікавлений у здійсненні реформи державної служби і всіляко сприятиме її втіленню. Загалом система державної служби потребує негайних і серйозних змін», - про це повідомив Антон Янчук, заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції, під час зустрічі з Місією експертів програми SIGMA.

Темою зустрічі було обговорення проекту Закону України «Про державну службу».

Під час зустрічі також був присутній Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко. Делегацію SIGMA представляли: Войцех Зелінські, головний радник програми SIGMA з питань державного управління та державної служби Республіки Польща; Анке Фрайберт, колишній директор Федеральної академії державної служби Федеративної Республіки Німеччина; Грегор Варіант, колишній Міністр внутрішніх справ Республіки Словенія.

«Робота над новим законопроектом «Про державну службу» проходить конструктивно і до процесу залучається також громадський сектор. Важливим також є питання оплати праці в державному секторі», - зазначив Костянтин Ващенко.

Експерти проекту SIGMA наголошували, що в процесі реформування важливо виробити певні однакові стандарти, щоб не ставити під загрозу міжвідомчу координацію та співпрацю.

«Реформування державної служби – дуже важливе. Якщо ви хочете працювати з брюсельськими бюрократами з дуже складним європейським законодавством, потрібно, щоб ваша державна служба теж була у хорошій формі», - наголошували експерти.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


15.10.2014

14.10.2014

13.10.2014

10.10.2014