(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

На Дніпропетровщині обговорювали проблемні питання, пов’язані з наданням адміністративних послуг

16.10.2014

15 жовтня 2014 року у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації з метою вирішення проблемних питань на місцях та забезпечення якісного обслуговування громадян і суб’єктів господарювання в центрах надання адміністративних послуг відбувся обласний практичний семінар із залученням представників суб’єктів надання адміністративних послуг.

На заході були присутні директор департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, представники Головного управління Державної міграційної служби України, Реєстраційної служби та сектору реєстрації нормативно-правових актів Головного управління юстиції, Головного управління Держземагентства, Головного управління Держсанепідслужби, Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, територіального управління Держгірпромнагляду.

Завідувач сектору реєстрації нормативно-правових актів Головного управління юстиції у Дніпропетровській області Вікторія Семенчук розглянула питання, що стосувалися державної реєстрації регуляторних актів. Насамперед це стосувалося Положення про Центри надання адміністративних послуг, Регламенту та переліків адмінпослуг.

Крім того, головний спеціаліст відділу державної реєстрації юридичних осіб, легалізації об’єднань громадян та державної реєстрації друкованих засобів масової інформації реєстраційної служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області Ростислав Корнюк обговорив шляхи вирішення проблемних питань, пов’язаних із наданням адміністративних послуг через такі центри реєстраційними службами Дніпропетровщини.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


16.10.2014

15.10.2014

14.10.2014