(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

На Херсонщині проведено IV обласний фестиваль молодіжного читання та права «Відкрий свою книгу»

16.10.2014

Книга – оберіг нації, багатство цінностей, символ прав і свобод. Тож для пошуку іноваційних ідей щодо підтримки читання серед юнацтва та рівня правової культури загалом Головне управління юстиції у Херсонській області спільно із управлінням культури Херсонської облдержадміністрації та Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова 15 жовтня на базі Великоолександрівського будинку культури провело IV обласний фестиваль молодіжного читання та права «Відкрий свою книгу».

Громадськість району та області була залучена до низки фестивальних заходів, зокрема автограф-сесії письменників Херсонщини «Літературна толока: відверта розмова з майстрами слова». Серед запрошених письменників власні книги продемонстрували начальник Головного управління юстиції у Херсонській області Олег Предместніков, поети Василь Завгороднюк та Олег Олексюк.

Далі на гостей чекала благодійна виставка-продаж робіт майстринь Великоолександрівського району «З Україною в серці творимо дива», що завершилась мистецькою програмою «Ми сильні любов’ю до України».

У ході концерту грамотами Головного управління юстиції у Херсонській області за ефективну діяльність щодо популяризації правоосвітніх знань серед юнацтва та молоді були відзначені колективи Новотроїцької центральної районної бібліотеки, Голопристанської районної бібліотеки, міської бібліотеки №2 Новокаховської ЦБС, центральної районної бібліотеки Каланчацької ЦБС, бібліотеки-філії №23 Херсонської ЦБС.

А далі  відкрились 4 паралельно діючі майданчики для юнацтва:

  • майстерня листівок «Вітання українському солдату»;

  • молодіжна територія «Фестивальний Book маркет» (мистецька галерея);

  • ярмарок інноваційних бібліотечних ідей;

  • відкрий мікрофон «Молодь України в сучасному світі: права і обов’язки», учасникам якого було оголошено подяку Головного управління юстиції у Херсонській області.

Підсумовуючи, Олег Гарійович зазначив: «Є багато див на землі, створених природою і зроблених людиною. Та чи не найбільше диво з див – книга. У ній весь неосяжний світ. Книгу мають можливість пізнати всі. Вона як незгасимий смолоскип, освітлює шлях людині, вчить її, попереджає та наставляє, виховуючи правову свідомість та розвиваючи правову культуру».

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


16.10.2014

15.10.2014

14.10.2014