(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Закон України «Про очищення влади» - предмет обговорення на Кіровоградщині

16.10.2014

Спеціалісти Головного управління юстиції у Кіровоградській області взяли участь у круглому столі «Обговорення Закону України «Про очищення влади», який проводився в державному навчальному закладі «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікацій працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації».

Було поінформовано про основні положення прийнятого Закону України «Про очищення влади» (люстрацію).

У заході взяли участь працівники районних державних адміністрацій, інших органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості, юрисконсульти державних підприємств, установ, організацій, працівники кадрових служб.

Засідання проходило в селекторному режимі, що дало також змогу взяти в ньому участь широкому колу громадськості, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування Кіровоградської області.

Під час засідання круглого столу відбулось активне обговорення нового закону.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


16.10.2014

15.10.2014

14.10.2014