(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Закарпаття: відбувся інформаційно-роз’яснювальний захід в обласному військовому комісаріаті

17.10.2014

17 жовтня 2014 року головний спеціаліст  Головного управління юстиції у Закарпатській області Владислав Товтин та начальник Ужгородського міськрайонного управління юстиції Олена Жулінська провели інформаційно-роз’яснювальний захід із військовослужбовцями та працівниками Закарпатського обласного військового комісаріату.

Під час правоосвітнього заходу роз'яснювались актуальні питання щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом).

Також присутнім доведено інформацію про роботу громадських приймалень з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного, районних та міськрайонних управлінь юстиції Закарпатської області та віртуальну громадську приймальню, яка діє на веб-сайті Головного управління юстиції у Закарпатській області

На усі запитання, які виникали у присутніх під час зустрічі, представники органів юстиції у межах компетенції надали вичерпні відповіді. 

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


17.10.2014

16.10.2014

15.10.2014