(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

На Прикарпатті відбулася зустріч із студентською молоддю, приурочена Дню захисника України

17.10.2014

В Івано-Франківському університеті імені Короля Данила Галицького відбулася патріотична зустріч із студентською молоддю, приурочена до Дня захисника України.

У заході взяли участь перший заступник начальника Головного управління юстиції в Івано-Франківській області, заслужений юрист України Володимир Ковальчук, ректор Івано-Франківського університету імені Короля Данила Галицького Андрій Луцький, викладачі університету, учасник Революції гідності та боєць батальйону «Айдар» Петро Шкутяк, студенти вищих навчальних закладів Івано-Франківська та представники місцевих засобів масової інформації.

Володимир Ковальчук відзначив, що підписання Президентом України Указу «Про День захисника України» є особливою подією для мільйонів українців; запровадження та відзначення цього свята є яскравим свідченням визнання і вшанування усіх тих, хто причетний до захисту національних інтересів держави.

Учасники зустрічі обмінялися думками стосовно захисту територіальної цілісності держави, проблем, які виникають у ході проведення антитерористичної операції, та соціального захисту бійців АТО.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


17.10.2014

16.10.2014

15.10.2014