(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

ОБГОВОРЕНО НАПРЯМИ СПІВПРАЦІ УКРАЇНИ З НОРВЕГІЄЮ В ЧАСТИНІ СУДОВОЇ РЕФОРМИ

17.10.2014

У Мін’юсті відбулася зустріч заступника Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Антона Янчука з представниками Міністерства закордонних справ Норвегії, міністерства юстиції і громадської безпеки Норвегії та Адміністративного суду Норвегії в рамках візиту до України.

Йшлося про хід судової реформи в Україні та можливості надання норвезької технічної допомоги.

Заступник Міністра юстиції повідомив присутніх про те, що вчора, 16 жовтня, Президент України підписав Указ про створення Ради з питань судової реформи.

Міністерство юстиції, як зазначив Антон Янчук, має певні напрацювання у судовій сфері й готове про них розповісти. Представники норвезької сторони висловили готовність ділитися своїми напрацюваннями та визначити певні ділянки роботи, де обидві сторони можуть співпрацювати.

Фахівці Мін’юсту озвучили ті позиції, де не завадила б експертна допомога представників норвезької сторони. Це - профільні питання судової реформи, сфера антикорупційного регулювання, а також дотичні до судової реформи питання реєстраційної та виконавчої служб тощо.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


17.10.2014

16.10.2014

15.10.2014