(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Наталія Севостьянова зустрілась із консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні

22.10.2015

Перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова зустрілася з Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору національно безпеки в Україні (КМЄС в Україні) на чолі з паном Калманом Міжеєм, головою КМЄС в Україні.

Мета зустрічі – обговорення ходу реалізації Національної стратегії і Плану дій з прав людини та питань співпраці між Міністерством юстиції України і КМЄС в Україні.

Пан Калман Міжей поінформував Наталію Севостьянову про допомогу Місії щодо підготовки Плану дій національної стратегії, в якій зокрема щоденно задіяні в різних групах чотири експерти та готовність і в подальшому співпрацювати в питаннях імплементації тих положень, які відповідно будуть відображені та затверджені у Плані.

Наталія Севостьянова розповіла про напрями реформ, пріоритетних для Мін’юсту, зокрема, у сфері безоплатної правової допомоги, яка для КМЄС в Україні є пріоритетом, для її інституціонального укріплення та посилення.

Сторони також обговорили ймовірні спільні позиції щодо співробітництва у наступному році.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


22.10.2015

21.10.2015

20.10.2015

19.10.2015