(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

У Миколаєві вітали лауреатів конкурсу фотографій та малюнків «Закон очима дітей»

22.10.2015

22 жовтня 2015 року у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області пройшло урочисте нагородження лауреатів відкритого конкурсу фотографій та малюнків «Закон очима дітей», який проводився з 01 вересня по 14 жовтня 2015 року спільно з Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

На Конкурс подавались роботи, які висвітлювали різні аспекти професій юриста.

Із вступним словом до присутніх звернувся начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

«У професії юриста має місце нагальна потреба у творчому підході до встановлення істини у кожній конкретній справі, постійний пошук, можливість миттєво орієнтуватися у ситуації, готовність до прийняття нестандартних рішень у межах закону. Цивілізоване суспільство завжди націлене на майбутнє і одним з приоритетних завдань є підготовка достойної зміни. Тому таким важливим і цінним є для нас дитячий погляд, його чистота сприйняття та позитив»,- наголосив начальник управління.

Переможці конкурсу отримали дипломи, грамоти і подяки, які вручили начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк та доцент кафедри загальних юридичних дисциплін, кандидат історичних наук Іван Загоруй.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


22.10.2015

21.10.2015

20.10.2015

19.10.2015