(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Сергій Шкляр приймав громадян у Кабінеті Міністрів України

26.10.2015

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 924 та Графіка особистого прийому громадян членами Кабінету Міністрів України, затвердженого Міністром Кабінету Міністрів України, 23 жовтня 2015 року відбувся особистий прийом громадян.

За дорученням Міністра прийом здійснював  заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр.

Під час запланованого заходу було прийнято 27 осіб, переважно з
м. Києва, Київської, Чернігівської, Хмельницької, Харківської, Волинської, Чернівецької, Донецької та Дніпропетровської областей.            

Питання, що розглядалися під час прийому, стосувалися невиконання рішень національних судів, оскарження рішення суду та висновків експерта, оскарження дій арбітражного керуючого, надання безоплатної вторинної правової допомоги, надання роз’яснень із соціального, пенсійного та фінансового законодавства, реєстрації права власності та створення громадської організації.

На заході були присутні керівники структурних підрозділів Міністерства та керівники (уповноважені особи) органів, що координуються через Міністра юстиції.

Сергій Шкляр надав невідкладні доручення працівникам структурних підрозділів центрального апарату вжити дієвих заходів щодо вирішення порушених питань та надати повні, обґрунтовані відповіді громадянам.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


26.10.2015

23.10.2015

22.10.2015

21.10.2015