(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

На Харківщині стартував проект з використання аграрних розписок

26.10.2015

На Харківщині відбулась презентація пілотного проекту з аграрних розписок у Харківській області – проекту Групи Світового банку «Аграрні розписки в Україні».

Учасниками заходу стали керівництво Харківської обласної державної адміністрації, представники Міністерства юстиції України і Міністерства аграрної політики та продовольства України, керівництво Головного територіального управління юстиції у Харківській області, нотаріуси та представники аграрного бізнесу.

Під час заходу учасники представили результати проведеної роботи з комплексної підготовки Харківщини до реалізації даного пілотного проекту.

Співробітник Департаменту з питань нотаріату та банкрутства Міністерства юстиції України Юлія Бабаєва поінформувала присутніх про розроблений Міністерством юстиції алгоритм дій для нотаріусів під час оформлення аграрних розписок, а також про законодавче регулювання здійснення стягнення за невиконання зобов’язань, передбачених використанням аграрних розписок.

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Барановська поінформувала присутніх про роботу, проведену обласною юстицією щодо імплементації аграрних розписок.

«На сьогодні обласною юстицією здійснено низку заходів щодо навчання державних та приватних нотаріусів практичним та теоретичним аспектам введення в обіг аграрних розписок. Загальне навчання пройшли 197 нотаріусів, спеціальні заняття відвідали 77 представників нотаріальної спільноти Харківщини. Наразі нами вирішується питання щодо підключення до реєстру аграрних розписок державних нотаріусів» - зазначила Тетяна Барановська.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


26.10.2015

23.10.2015

22.10.2015

21.10.2015