(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

На Закарпатті відбулося спільне семінарське заняття з державними та приватними нотаріусами області

28.10.2015

Відбулося спільне семінарське заняття з державними та приватними нотаріусами області та державними реєстраторами речових прав на нерухоме майно районних (міськрайонних) управлінь юстиції.

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Іван Алмаші зробив доповідь на тему: «Засади запобігання та протидії корупції. Закон України «Про очищення влади».

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник управління державної реєстрації Маріанна Готра та начальник відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Юрій Савчук обговорили співпрацю управлінь юстиції з нотаріусами області у сфері державної реєстрації.

Під час заняття обговорювались також зміни в законодавство, що стосуються державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Також після семінарського заняття відбулося розширене засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області за участю державних та приватних нотаріусів, заступників начальника управління, начальників відділів та управлінь під головуванням начальника управління Ігоря Фартушка, на якому розглядались питання діяльності державних та приватних нотаріусів області, дотримання ними порядку вчинення нотаріальних дій та виконання правил нотаріального діловодства.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


28.10.2015

27.10.2015

26.10.2015

23.10.2015