(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ ГІЯ ГЕЦАДЗЕ ВІДВІДАВ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

02.11.2015

30 жовтня заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе зустрівся із студентами та викладачами Національного університету «Острозька академія».

Він розповів про реформи, які проводить Міністерство юстиції, та про те, як  впроваджувалися реформи в Грузії.

«Ми проводили реформи в Грузії в умовах, коли громадськість не хотіла ніяких реформ. В Україні все навпаки: тут коли ти зустрічаєш людину на вулиці, ця людина точно знає, якою повинна бути держава. Саме тому я вважаю, що реформи в Україні будуть значно успішнішими. Інші країни ще приклад із нас братимуть», – зазначив Г. Гецадзе.

Заступник Міністра юстиції також відмітив, що  коли  громадськість контролює владу – це дуже добре.

Студентам Острозької академії Гія Гецадзе порадив менше мріяти та більше діяти, тоді вони досягнуть успіху.

Під час цього візиту ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник та начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило підписали договір про спільне освітнє, наукове та професійно-практичне співробітництво.

Мета ухваленого договору – підвищення якості підготовки фахівців правознавства шляхом залучення їх до практичної діяльності підрозділів управління юстиції, участі працівників управління юстиції у заходах право-освітнього характеру, а також проведення спільних заходів.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


02.11.2015

31.10.2015

30.10.2015

29.10.2015

28.10.2015

27.10.2015

26.10.2015

23.10.2015