(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

У Рівному заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе презентував новий пілотний проект

04.11.2015

У Рівному свідоцтва про народження дитини видаватимуть одразу у пологовому будинку. Пілотну версію нового сервісу Мін'юсту у Рівненському обласному перинатальному центрі презентував заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе.

Рівне - одне з перших міст, у якому Міністерство юстиції презентувало новий сервіс видачі свідоцтв про народження дитини. Відтепер, майбутнім батькам не доведеться стояти у чергах, щоб отримати свідоцтво про народження.

Заступник Міністра юстиції повідомив, що такі документи видаватимуть одразу у пологовому будинку, впродовж доби після народження немовляти.

Активну участь у впровадженні нового проекту в області прийняли також начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило та голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков.

Близько 8-ми сімей вже отримали перший документ. Кажуть - раді, що отримали свідоцтво так швидко.

На цьому, Міністерство юстиції України не зупинятиметься. Гія Гецадзе запевнив, що і надалі працюватиме над запровадженням нових сервісів.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


04.11.2015

03.11.2015

02.11.2015

31.10.2015

30.10.2015

29.10.2015

28.10.2015

27.10.2015