(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Новий сервіс Міністерства юстиції презентовано на Волині

06.11.2015

Начальник головного територіального управління юстиції у Волинській області Олег Пасько та його заступник з питань державної реєстрації, начальник управління державної реєстрації Ольга Семенюк, Луцький міський голова Микола Романюк презентували у Луцьку новий сервіс Міністерства юстиції України, який дає можливість отримати свідоцтво про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку протягом 24 годин.

Начальник головного територіального управління юстиції Олег Пасько розповів присутнім батькам, працівникам охорони здоров’я обласного центру та представникам ЗМІ про процедуру роботи офісу, яка, за його словами, дуже проста: мати, чи батько дитини подають до офісу медичне свідоцтво про народження дитини, паспорти батьків і свідоцтво про шлюб, і вже за добу їм доставляють в пологовий будинок свідоцтво про народження дитини.

Міський голова подякував Міністерству юстиції за впровадження реформ, на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг, зокрема — у сфері державної реєстрації актів цивільного стану — видачі свідоцтва про народження дитини.

Микола Романюк та Олег Пасько вручили свідоцтва про народження трьом молодим мамам і привітали їх із поповненням, які перші у Луцьку скористалися новим сервісом.

Луцьк став одинадцятим обласним центром, де запроваджено нову форму надання таких послуг.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


06.11.2015

05.11.2015

04.11.2015

03.11.2015

02.11.2015

31.10.2015

30.10.2015

29.10.2015

28.10.2015