(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Під головуванням Сергія Шкляра проведено конкурс на заміщення вакантних посад керівного складу управлінь юстиції Вінницької області

09.11.2015

У Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області на виконання програми щодо кадрового оновлення та реформування Міністерства юстиції України, за участю заступника міністра з питань виконавчої служби Сергія Шкляра відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад начальників районних, міськрайонного управлінь юстиції, заступників з питань державної реєстрації та заступника начальника управління – начальника відділу державної виконавчої служби.

Долучитися до реформ Мін’юсту та прийняти участь у конкурсі виявило бажання 10 кандидатів на 10 вакантних керівних посад.

Переважна кількість кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців показали достатній рівень знань антикорупційного законодавства, законодавства за напрямами майбутньої діяльності та володіли інформацією щодо шляхів та стану реформування органів юстиції.

За результатами конкурсного відбору 8 осіб визнано переможцями та 1 особу рекомендовано для зарахування до кадрового резерву.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


09.11.2015

06.11.2015

05.11.2015

04.11.2015

03.11.2015

02.11.2015