(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Волинь: організаційно – правові засади надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації

10.11.2015

Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області проведений тематичний постійно – діючий семінар «Організаційно – правові засади надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації місцевими органами влади» у режимі відеоселекторного зв’язку.

Перед присутніми виступили фахівці головного управління юстиції Алла Мазур, начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, друкованих засобів масової інформації та легалізації громадських формувань управління державної реєстрації та Віктор Маковецький, начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців реєстраційної служби Луцького міського управління юстиції. Вони зосередили увагу на практичних аспектах роботи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних — осіб підприємців.

Питання роботи в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно були темою виступів Олександра Вашкевича, директора Волинської філії ДП «Національні інформаційні системи» та Тетяни Колачинської, начальника відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Луцького районного управління юстиції.

Також під час проведення семінару присутнім у студіях в режимі відеоселекторного зв’язку було наголошено на новаціях Міністерства юстиції України, що забезпечать децентралізацію та демонополізацію сервісів у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості й передачу цих функцій місцевим органам влади та нотаріусам. Мова йшла про розроблені за участю Міністерства юстиції України проекти законів № 2983 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» та № 2982 - «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


10.11.2015

09.11.2015

06.11.2015

05.11.2015

04.11.2015