(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Івано-Франківщина передає нотаріусам додаткові повноваження у сфері державної реєстрації

24.12.2015

Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області проведено семінар для державних та приватних нотаріусів області, щодо наділення нотаріусів додатковими повноваженнями у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації бізнесу.

Під час відкриття семінару до його учасників звернулися в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області області Микола Станіщук та перший заступник начальника управління Наталя Рожковецька, які ознайомили присутніх із реформами, які впроваджуються Міністерством юстиції України

Питання щодо порядку наділення нотаріусів додатковими повноваженнями у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно висвітлили Сав’юк О.Д. – заступник начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області та Рибчинський В.В. – завідувач сектору Івано-Франківської філії ДП “Національні інформаційні системи”.

При обговоренні питання щодо наділення нотаріусів повноваженнями в сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, окрім вивчення законодавчої бази, інженером ДП “Інформаційно-ресурсний центр” Любомиром Калином проведено відеопрезентацію щодо порядку доступу нотаріусів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також продемонстровано порядок проведення реєстраційних дій у реєстрі.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


24.12.2015

23.12.2015

22.12.2015

21.12.2015