(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

ПРИВІТАННЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ ПАВЛА ПЕТРЕНКА З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

31.12.2015

Шановні співвітчизники!

Вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був дуже непростим.

Ми продемонстрували всьому світу, що ми велика і сильна нація, яка має незламну волю і щире бажання жити у своїй процвітаючій державі.

Цей рік нарешті дав можливість українцям по-новому подивитися на державу в цілому і на Міністерство юстиції зокрема.

Ми відкрили реєстри та запустили онлайн сервіси, завдяки яким усі громадяни можуть отримати послуги без черг та хабарів, а наші бізнесмени зареєструвати компанію усього за 24 години.

Ми запустили систему безоплатної правової допомоги, тож тепер кожен українець, який раніше не мав змоги оплатити послуги адвоката, отримає захист у суді.

Ми нарешті дали старт реальним процесам децентралізації, боротьби з корупцією та очищенню влади. І це лише маленька часточка роботи, зробленої Міністерством юстиції у 2015 році.

Наше завдання на наступний рік – утримати взятий темп реформ та зробити усе можливе, щоб українці відчували підтримку з боку держави.

Щоб вже не ми використовували найкращий світовий досвід, а інші країни брали приклад з України.

Від щирого серця бажаю, щоб наступного року в кожній оселі панували мир та добробут, щоб ми були успішними у всіх добрих починаннях, щоб усі негаразди залишилися в минулому!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро,

Міністр юстиції


Павло ПЕТРЕНКО

 

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


31.12.2015

30.12.2015

29.12.2015

28.12.2015

25.12.2015

24.12.2015

23.12.2015