(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

НОВИЙ РІК МІН’ЮСТ РОЗПОЧАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ФЛЕШМОБОМ ІЗ ВИДАЧІ СВІДОЦТВ ПРО НАРОДЖЕННЯ

04.01.2016

Сьогодні в усіх містах України, які долучилися до проекту Міністерства юстиції з видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологових, рівно о 13:00 пройшов флешмоб. Перші документи отримали малюки, які народилися в новорічні свята – з 31 грудня по 3 січня.

За словами першого заступника Міністра юстиції Наталії Севостьянової, сьогодні у 22 регіонах країни, де вже працює один із найпопулярніших сервісів Мін’юсту – вручення свідоцтв про народження безпосередньо в пологому будинку – одночасно проводився флешмоб із вручення перших документів малюків молодим мамам, які народили у період з 31 грудня по 3 січня.

«Після свят Міністерство юстиції свій перший робочий день розпочало з чудової та позитивної події. Для того, щоб популяризувати наші сервіси, які вже працюють по всій Україні і стосуються різних сфер життя, ми сьогодні запустили всеукраїнський флешмоб», - зазначила перший заступник Міністра юстиції.

За її словами всі українці вже на практиці можуть спробувати нові зручні сервіси Мін’юсту: зареєструвати нерухомість та бізнес, отримати онлайн документи з реєстрів, і послуги, які Міністерство юстиції передало місцевим органам влади та нотаріусам.

«Усі зможуть скористатися сервісами Мін’юсту і зрозуміти, що держава може надавати дуже зручні сервіси, які просто отримати і які асоціюються виключно з позитивними враженнями. Сподіваємося, що в подальшому всі сервіси Мін’юсту приноситимуть українцям задоволення, а українці забудуть, що таке бюрократія і зрозуміють, що держава і якісні сервіси – це синоніми», - резюмувала Наталія Сеовстьянова.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Києві Станіслав Куценко у свою чергу подякував усім, хто причетних до запуску цього пілотного проекту.

«Віднині матір за одну добу може отримати свідоцтво про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку. Це є першим вагомим крок до створення Онлайн будинку юстиції, який передбачає отримання послуг юстиції онлайн, навіть, не виходячи з дому», - зазначив він.

У перший робочий день нового року Наталія Севостьянова вручила свідоцтва шістьом малюкам, які народилися напередодні у Київському пологовому будинку №1. Серед них була й 1 двійня.

 

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


04.01.2016

31.12.2015

30.12.2015

29.12.2015

28.12.2015

25.12.2015

24.12.2015