(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИХ ТА ТЕХНІЧНИХ ЕКСПЕРТНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ”

06.01.2016

05 січня 2016 року відбулось засідання постійно діючої комісії з проведення конкурсного відбору керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства юстиції України, з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору на посаду директора державного підприємства “Державний інститут судових економіко-правових та технічних експертних досліджень”.

Комісія заслухала 4 конкурсні пропозиції, надані учасниками конкурсного відбору . Після заслуховування учасників конкурсного відбору, за результатами обговорення та аналізу конкурсних пропозицій, презентованих на засіданні комісії, на основі критеріїв, визначених пунктом 19 Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2008 року № 777, враховуючи здатність конкурсантів висловлювати свої думки, уміння викладати інформацію в письмовій формі, комунікабельність, тактовність, готовність взяти на себе відповідальність за розвиток підприємства, уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв’язки, виявляти творчий підхід до роботи, емоційну врівноваженість, комісія дійшла висновку, що конкурсна пропозиція Іщенка О.А. є найбільш ефективною для діяльності та подальшого розвитку державного підприємства.

Комісія вирішила: переможцем конкурсного відбору на посаду директора державного підприємства “Державний інститут судових економіко-правових та технічних експертних досліджень” визнати ІЩЕНКА Олександра Анатолійовича, конкурсна пропозиція якого визнана найкращою.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


06.01.2016

05.01.2016

04.01.2016

31.12.2015

30.12.2015

29.12.2015

28.12.2015

25.12.2015

24.12.2015