(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

МІН’ЮСТ СПРИЯТИМЕ РОЗВИТКУ АГРОБІЗНЕСУ

23.05.2016

Завершилася робоча поїздка заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павла Мороза та заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергія Шкляра до Бразилії. Ціллю візиту було вивчення досвіду впровадження аграрних розписок. Дана система дозволила Бразилії підняти сільське господарство на якісно новий рівень, шляхом створення сприятливих умов для притоку інвестицій.

"За п’ять днів інтенсивної роботи ми, базуючись на бразильському досвіді, розробили рекомендації щодо системи аграрних розписок в Україні", - заявив Сергій Шкляр.

Для ефективного впровадження даного інструменту необхідна дієва законодавча база, ефективна робота нотаріусів та безперебійна діяльність єдиної електронної системи.

"Щоб досягнути успіху в агропромисловому секторі, потрібно спрямувати фермерське мислення у русло бізнес підходу. Аграрії повинні забезпечити виконання домовленостей задля зміцнення довіри інвесторів", - підкреслив Павло Мороз.

Однією з умов успішного використання аграрних розписок в Україні є обов’язкове страхування майбутнього врожаю та система гарантії повернення позики: через управління ризиками, включаючи валютні коливання.

Важливо забезпечити справедливе кредитування: прогресивному господарству – нижча відсоткова ставка. Це стимулюватиме сільськогосподарський сектор до інтенсивного розвитку.

Мін’юст переймає світовий досвід та вдосконалює його для України!

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


23.05.2016

20.05.2016

19.05.2016