(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

В Миколаєві проведено семінар-навчання із районними державними адміністраціями

25.05.2016

25 травня 2016 року в приміщенні Миколаївської обласної державної адміністрації проведено спільний  семінар-навчання із районними державними адміністраціями та їх структурними підрозділами та представниками Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, який пройшов в форматі відеоконференції.

З вступним словом до присутніх звернувся начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.            

«Реформа територіальних органів юстиції є наступним логічним етапом децентралізації послуг Міністерства юстиції України та надання можливості отримання таких послуг у режимі он-лайн з одночасним розширенням доступу до безоплатної правової допомоги та підвищенням її якості»,- наголосив у своїй доповіді начальник управління.    

Про  основні напрямки роботи та завдання  Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти  в контексті проведених реформ Мінюсту  ознайомив  начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Артем Ханін .

Про порядок проведення перевірок з напрямку  правової освіти розповіла начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти  Надія Жолонко.

Тему проведення перевірок з напрямку правової роботи та систематизації законодавства розкрила головний спеціаліст  відділу реєстрації нормативно-правових актів Олена  Кюкало.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


25.05.2016

24.05.2016

23.05.2016

20.05.2016