(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

На Чернігівщині нагородили переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права»

26.05.2016

26 травня 2016 року в приміщенні Чернігівської обласної ради відбулось урочисте нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», організованого Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

В.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В'ячеслав Хардіков привітав учнів загальноосвітніх навчальних закладів м.Чернігова з почесними призовими місцями, вручив подарунки та побажав маленьким художникам творчих здобутків, натхнення у художньому мистецтві, здоров'я, добробуту, миру та злагоди їм та їхнім родинам.

Керівник управління юстиції зазначив, що почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини. «Діти особливо тонко відчувають красу світу та здатні передати її на художньому аркуші. Ми пишаємось, що наші діти мають такі таланти, адже талант – це поклик душі і шлях до серця», -  наголосив він.

За словами,  В'ячеслава Хардікова проведення таких конкурсів має велике значення для патріотичного, гуманістичного, естетичного виховання молоді, адже завдяки художній роботі діти вчаться пізнавати та відтворювати багатогранний світ прекрасного, розвивати правову культуру та берегти народні традиції.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


26.05.2016

25.05.2016

24.05.2016

23.05.2016