(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

У МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ СТВОРЕНО КОНКУРСНУ КОМІСІЮ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ

26.05.2016

У Міністерстві юстиції створено конкурсну комісію на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції та категорії «Б» територіальних управлінь юстиції, призначення яких здійснюється Державним секретарем Міністерства.

Комісію утворено на виконання нового Закону України «Про державну службу», який набув чинності 1 травня поточного року, та  з метою організації та проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби.

Конкурсна комісія в своїй роботі керуватиметься Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Уряду.

Наказ про конкурсну комісія Міністерства юстиції за посиланням.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


26.05.2016

25.05.2016

24.05.2016

23.05.2016