(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

За «круглим столом» житомирські студенти, викладачі, працівники юстиції говорили про значення Конституції у побудові правової держави

26.05.2016

«Конституція України: історія та реалії» – на таку тематику в Житомирському державному університеті ім. І. Франка кафедрою спеціальних історичних дисциплін та правознавства спільно з Центром досліджень прав людини з нагоди 20-річчя ухвалення Основного Закону нашої держави проведено засідання «круглого столу».

Під час діалогу за «круглим столом»  учасники заходу – представники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, викладачі, студенти – обговорили питання важливості і значення Конституції України в новітній історії нашої держави, її ролі в побудові правової держави, згадали передісторію ухвалення Основного Закону, акцентували увагу на питанні конституційної реформи в Україні та перспективи її проведення.

Член організаційного комітету проведення «круглого столу», заступник начальника Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти – начальник відділу реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції Тетяна Бучинська порушила таке важливе питання, як реформування судової влади в Україні та вручила переможцям конкурсу «Кращий знавець Конституції», проведеному в квітні цього року, студентам історичного факультету, грамоти Головного територіального управління юстиції.

Користуючись нагодою, під час заходу серед студентства цього ВНЗ розповсюджувалися листівки з актуальною для молоді інформацією про участь у конкурсі з відбору кандидатів на посади начальників, заступників начальників у новостворюваних на Житомирщині бюро правової допомоги.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


26.05.2016

25.05.2016

24.05.2016

23.05.2016