(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

НАКАЗ. Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в апараті Міністерства юстиції України

10.08.2016

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
22.07.2016    м. Київ     № 2253/5

Про затвердження
Порядку стажування
громадян з числа молоді
в апараті Міністерства
юстиції України

Зареєстровано в МЮ 25.07.2016 № 1031/29161

Відповідно до частини дев’ятої статті 48 Закону України «Про державну службу"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок стажування громадян з числа молоді в апараті Міністерства юстиції України (далі – Порядок), що  додається.

2. Департаменту персоналу (Сова Н.П.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

3. Керівникам структурних підрозділів Міністерства юстиції України забезпечити стажування громадян з числа молоді відповідно до Порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції – керівника апарату Онищенко Г.В.

 

Міністр                                                                                                              Павло ПЕТРЕНКО

Додаток до Порядку стажування громадян з числа молоді в апараті Міністерства юстиції України (пункт 6)

Порядок стажування громадян з числа молоді в апараті Міністерства юстиції України

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


10.08.2016

09.08.2016

08.08.2016