(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

В Миколаєві відбувся семінар для новопризначених працівників бюро правової допомоги.

10.08.2016

9 серпня 2016 в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбувся семінар для новопризначених працівників бюро правової допомоги.

В роботі семінару прийняли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, начальник внутрішнього аудиту Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Віталій Охріменко, директор Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області  Валентин Чистий,  директор Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Олег Матвієнко, представники  Херсонської області в.о. начальника Лозівського місцевого центру з надання БВПД Ірина Шевченко, начальник відділу  попередньої роботи з клієнтами  Роздільнянського місцевого центру з надання БВПД  Тетяна Кулішова.

Цей захід проводився за ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Миколаївській області та за підтримки  управління юстиції.

«Безоплатна  вторинна  правова  допомога як  вид  державної гарантії,  що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя є важливим соціальним проектом Мін’юсту, який покликаний допомогти соціально незахищеним верствам населення, дітям, позбавленим батьківського піклування, воїнам АТО, переселенцям отримати якісний, вчасний, а головне безкоштовний юридичний супровід. Тому ваш професіоналізм допоможе  громадянам  отримати  таку допомогу в повному обсязі»,- наголосив у своєму виступі Роман Возняк.

У процесі плідної роботи було обговорено першочергові кроки з організації роботи бюро напередодні їх відкриття 1 вересня цього року,  основні завдання новопризначених працівників, що постають перед ними та колегами із центрів у регіонах. Учасники семінару мали змогу обговорити місію та бачення системи надання безоплатної правової допомоги, цінності, які сповідує її команда.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


10.08.2016

09.08.2016

08.08.2016