(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Конкурс на посаду менеджера напряму реформи децентралізації Проектного офісу секторальної децентралізації

10.08.2016

Проектний офіс секторальної децентралізації — незалежна, неурядова структура, створена при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ за сприяння Проекту експертної підтримки врядування та економічного розвитку, що здійснюється Агрітім Консалтінг Лтд (EDGE).

Діяльність Проектного офісу спрямована на організацію та підтримку процесу формування секторальної політики по децентралізації в відповідних міністерствах та відомствах.

Діяльність Проектного офісу буде охоплювати такі сектори:

 1. Освіта.
 2. Охорона здоров’я.
 3. Соціальний захист.
 4. Місцеві бюджети. Місцеві податки і збори.
 5. Адміністративно-територіальний устрій. Система територіальної організації виконавчої влади.
 1. Містобудування. Архітектура. (Планування територій об’єднаних територіальних громад).
 1. Земельні відносини.
 2. Інфраструктура (Транспорт, зв’язок, дороги).
 3. Навколишнє середовище та використання природних ресурсів.
 4. Культура.
 5. Житлово-комунальне господарство.
 6. Центри надання адміністративних послуг.

Оголошуємо конкурс на вакантну посаду:

Менеджер напряму реформи (одного з дванадцяти секторів) Проектного офісу секторальної децентралізації – відповідає за організацію та підтримку процесу формування галузевої політики реформи децентралізації у відповідному секторі.

Менеджер напряму реформи Проектного офісу секторальної децентралізації (ПОСД)

Передбачається виконання таких обов’язків ПОСД:

 • Спільно з відповідними ЦОВВ визначення обсягу секторальної реформи на принципах субсидіарності та децентралізації;
 • Формування планів та показників оцінки виконання завдань реформування відповідного секторального напряму безпосередньо у профільних міністерствах, які гармонізовані з іншими напрямками;
 • Координація та допомога в розроблені необхідних НПА з метою запровадження секторальної реформи у відповідних сферах;
 • Допомога в організації процесу впровадження секторальної децентралізації ключовим стейкхолдерам з відповідного напряму;
 • Моніторинг виконання завдань у відповідний термін та у повному обсязі секторальної децентралізації з відповідного напряму.

Бажаний рівень підготовки та досвід:

 • Підтверджений досвід управління державними, бізнес-або громадськими проектами,не менш ніж 5 років;
 • Розвинуті навички проектного менеджменту;
 • Розуміння програми та стану впровадження децентралізації, зокрема в відповідному секторі;
 • Знання системи самоврядування територіальної організації влади в Україні;
 • Знання відповідного сектору, його стану особливостей його функціонування та розвитку.

Тривалість, часові рамки та розташування:

Загальний період надання консультативних послуг очікується протягом 6 місяців, з можливим продовження ще на 6 місяців. Менеджер безпосередньо буде підзвітним Координатору офісу. Розташування офісу буде в приміщені Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Спосіб подачі заявки:

Кандидат має бути зареєстрованим приватним підприємцем (або зареєструватися до моменту підписання трудового договору). Для розгляду заявки, вона має бути підготовлена англійською мовою та надіслана електронною поштою за адресою prsm@fsr.org.ua із зазначенням в темі повідомлення назви відповідного сектору (освіта, охорона здоров`я тощо) відповідно до наявного секторального досвіду не пізніше 12 серпня 2016 р.

Заявка має включати:

 • Супровідний лист (англійською та українською мовами, максимальний обсяг — 2 сторінки), в якому буде описано досвід та кваліфікацію кандидата та зазначено, як кандидат відповідає на вимоги вакансії;
 • Резюме кандидата (англійською та українською мовами);
 • Контакти трьох осіб, які можуть рекомендувати кандидата;
 • Докази попереднього досвіду роботи – тільки для кандидатів, які увійшли до пулу відібраних кандидатів

Дата оголошення конкурсу: 02.08.2016

Крайній термін прийому заявок: 16.08.2016 до 17.00

За інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


10.08.2016

09.08.2016

08.08.2016