(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

11-12 серпня 2016 року Заступник Міністра юстиції – керівник апарату Ганна Онищенко у складі урядової делегації взяла участь у засіданні Комітету ООН з ліквідації расової дискримінації, яке відбувалося в м. Женева (Швейцарська Конфедерація).

12.08.2016

До складу Української делегації також увійшли представники МВС, Міграційної служби, Мінсоцполітики, Мінкультури. Очолила делегацію заступник Міністра культури Тамара Мазур.

Предметом засідання було обговорення 22-23 об’єднаної доповіді України про виконання Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Серед основних тем, які обговорювалися між членами Комітету і Українською делегацією можна виокремити такі, як боротьба з проявами расової дискримінації та злочинами на расовому ґрунті, захист прав національних меншин, корінних народів та внутрішньо переміщених осіб,  запобігання расистської пропаганди тощо.

Заступник Міністра юстиції Ганна  Онищенко поінформувала членів Комітету про одну з найуспішніших реформ Міністерства юстиції - впровадження системи безоплатної правової допомоги в Україні, навела статистичні дані, а також повідомила про обсяг допомоги, яка надається центрами безоплатної правової допомоги, зокрема, внутрішньо переміщеним особам. 

Найчастіше громадяни зверталися з питань їх соціального захисту, зокрема, порядку отримання різного роду пільг та субсидій, пенсійного забезпечення, отримання пільг учасниками антитерористичної операції, переселенцями з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


12.08.2016

11.08.2016

10.08.2016

09.08.2016

08.08.2016