(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

В Миколаєві проведено робочу зустріч з представниками громадського центру з моніторингу дотримання прав людини

16.08.2016

15 серпня 2016 року в Миколаєві в приміщенні Громадського центру з моніторингу дотримання прав людини відбулася робоча зустріч за участю першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інни Фірсової, начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Артема Ханіна та громадського діяча Тетяни Добридник .

«Мета роботи Центру полягає в наданні безоплатної правової допомоги жителям міста Миколаєва. Тому, основним завданням роботи центру є об'єднання зусиль органів державної влади, громадських організацій та громадянського суспільства для протидії дискримінації та порушень прав людини»,- наголосила перший заступник начальника управління.

Вказаний центр працює з грудня 2015 року і у його доробку співпраця з регіональним відділенням секретаріату уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області, а також з місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги на підставі укладених меморандумів про співпрацю та планів спільної діяльності, участь у конкурсах на посади начальників та заступників бюро правової допомоги, участь у семінарах, «круглих столах», тощо.

Юристи та адвокати консультують населення з правових питань, фіксують випадки дискримінації та порушення прав людини з подальшою підтримкою і супроводом судових справ шляхом переадресації до партнерів, проводять інформаційно-просвітницьку роботу серед населення з метою підвищення правової грамотності, проводять он-лайн консультації громадянського суспільства через Skype і за телефоном «гарячої лінії».

В ході зустрічі були обговорені  моменти поглиблення подальшої співпраці в цьому напрямку.

Метою цієї робочої зустрічі стало обговорення подальшого вдосконалення надання безоплатної правової допомоги для громадян, які не мають можливості отримати її у місті Миколаїв, зокрема, планується створення громадського центру у м. Вознесенськ, Миколаївської області.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


16.08.2016

15.08.2016

12.08.2016

11.08.2016

10.08.2016

09.08.2016