(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Вихованці табору "Джерельце" навчались відпочиваючи

17.08.2016

З нагоди відзначення 25-ої річниці незалежності України, представники Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області відвідали Дитячий оздоровчий заклад «Джерельце», який знаходиться у с. Жилинці Ярмолинецького району для проведення правової вікторини з дітьми, які відпочивають у таборі.

Правова вікторина складалась із конкурсів, як командних, так і аудиторних. Переможці конкурсів отримали кольорові стрічки, які допомогли у результаті визначити найактивніших учасників вікторини. Юні правознавці були надзвичайно активними і обізнаними у сфері правової освіти. Вони складали слова із літер та відшукували терміни для визначень з правової тематики, відповідали на запитання та надавали правовий аналіз ситуаціям, розгадали правовий кросворд.

Нашою метою було зацікавити якомога більше відпочиваючих для участі у вікторині. Тому особливо вразило те, що бажання прийняти участь виявили усі присутні. Найактивніші були відзначені медалями як смачними, так і символічними.

Дякуємо за активну участь юним знавцям права. А також вітаємо всіх із наступаючим Днем незалежності України!

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


17.08.2016

16.08.2016

15.08.2016

12.08.2016

11.08.2016

10.08.2016