(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

До відзначення 25-ї річниці з Дня проголошення Незалежності України юстиція Волині проводить місячник правових знань

18.08.2016

У рамках проведення в області місячника правових знань, приуроченого до відзначення 25-ої річниці з Дня проголошення Незалежності України, працівниками органів юстиції Волині проводиться цикл правоосвітніх заходів, які затвердженні начальником Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентином Кухариком (наказ від 03 серпня 2016 року № 130/6).

Відповідно до запланованих заходів, 17 серпня цього року в обласній державній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки проведено вечір-спогад: “Але більше любив Україну...” про  героя-айдарівця, правозахисника, який трагічно загинув під час проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави два роки тому Сергія Климчука.

Спогадами про Сергія Климчука поділилися його побратими, рідні, друзі.

Такі заходи у рамках співпраці між юристами органів юстиції та адміністрацією обласної наукової книгозбірні організовуються з читачами та громадянами області щороку, напередодні річниці незалежності України,  які зробили свій внесок у те, щоб наша держава стала вільною, демократичною і правовою, та згадуються ті, хто заплатив за рідну землю, її волю і мир занадто дорогу ціну, поклавши на вівтар незалежності своє життя.

Цього ж дня в обласній науковій бібліотеці відкрилась книжкова виставка: “Незалежна моя Україна, я борюся за тебе щодня”.

Працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів,  правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції в області були також презентовані  книжковій виставці методичні  матеріали, підготовлені ними на означену тематику — буклет: “Історія Незалежності” та методичні рекомендації щодо порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Зазначимо, що згідно затвердженого плану заходів працівниками головного юридичного відомства області  з представниками громадськості краю 11 серпня уже проведено круглий стіл на тему:  “Незалежність України. Мін’юст: перші досягнення та подальші очікування”.

Також питання становлення української державності, розбудови демократичної держави, розглядалися на постійно діючому семінарі з працівниками юридичних служб області.

Крім того, працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції в області 22-23 серпня в урочистій обстановці вручать свідоцтва про народження та шлюб.

Напередодні відзначення 25-ої річниці Незалежності України начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентин Кухарик проведе урочисту нараду з працівниками органів юстиції області.       

Працівники органів юстиції також візьмуть активну участь у проведенні правоосвітніх заходів, організованих представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, громадськості краю.

Проведення правоосвітніх заходів широко висвітлюється  засобами масової інформації області, а інформаційні повідомлення про їх проведення розміщуються на веб сайті головного територіального управління юстиції в області.

 

Герасимик 28-04-44

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


18.08.2016

17.08.2016

16.08.2016

15.08.2016

12.08.2016