(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Гія Гецадзе взяв участь у зустрічі, присвяченій виконанню рішень ЄСПЛ в Україні

23.11.2016

Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе взяв участь у ініційованій Міністерством юстиції П’ятій зустрічі донорів представників діючих проектів міжнародної допомоги та міжнародних організацій на тему «Виконання рішень Європейського Суду з прав людини в Україні».

«Виконання рішень Європейського суду з прав людини – це не лише наше зобов’язання перед європейською спільнотою. Це шлях до розбудови демократичної і відповідальної держави, для якої права людини є основною цінністю», - наголосив заступник Міністра юстиції.

Заступник Міністра зауважив: наявність великої кількості справ проти України у Європейському суді з прав людини є в тому числі й свідченням недосконалості української судової системи.

«Лише реформувавши судову систему в Україні, ми зможемо домогтися того, що справедливі рішення будуть виноситися нашими судами, а українцям не доведеться шукати правди в міжнародних судових інстанціях», - сказав Гія Гецадзе.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


23.11.2016

22.11.2016

21.11.2016

18.11.2016