(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

В рамках відзначення дня спільних дій в інтересах дітей проведено захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

23.11.2016

В рамках відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області проведено правоосвітній захід в Закарпатському обласному притулку для дітей (смт. Батьово, Берегівського району), в якому перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Вихованцям закладу в ігровій формі роз’яснено основні засади захисту прав, свобод та законних інтересів дітей та продемонстровано відеосюжети на правову тематику.

Участь у заході взяли перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Іван Алмаші та головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Владислав Товтин.

Під час проведення заходу дітям було наголошено, що поряд із правами, існують і певні обов’язки, наскільки важливо, реалізовуючи свої права, не порушувати при цьому інтереси інших.

Діти, в свою чергу, проявили неабияку цікавість та захоплення до всіх висвітлених питань. 

На завершення, фахівці Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області запропонували вихованцям переглянути відеоролики "Дітям про Конвенція ООН про права дитини" та "Казкові герої в країні прав та обов'язків".

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


23.11.2016

22.11.2016

21.11.2016

18.11.2016