(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

24 листопада 2016 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Херсонській області відбувся брифінг за участю представників ЗМІ з теми «Внесення змін до статутів громадських організацій: дедлайн вже близько»

24.11.2016

Захід був проведений начальником Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтином Хутковським за участі начальника управління державної реєстрації Григорія Галковського та начальника відділу державної реєстрації засобів масової інформації та громадських формувань Ольги Копитко.

Брифінг стосувався питань внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій, а саме внесення громадськими формуваннями змін до своїх статутів до кінця поточного року.

З 1 січня 2017 року спливає термін визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 440, про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств  та організацій до Реєстру та виключення з нього, після настання якого неприбуткові організації, які не приведуть свої установчі документи відповідно до норм пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, будуть виключені контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

До неприбуткових організацій, що відповідають вимогам цього пункту  і не є платниками податку на прибуток підприємств, відносяться громадські об’єднання, політичні партії, творчі спілки, професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок, а також організації роботодавців та їх об’єднання.  

Начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області зауважив на тому, що громадські формування якомога швидше повинні внести зміни до своїх статутів задля уникнення незручностей. Це необхідно для можливості бути включеними до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Костянтин Хутковський  відмітив: «Усе, що залежить від Головного територіального управління юстиції – реалізовано, реєстрація змін відбудеться максимально просто лише у випадку, якщо громадські формування активізуються вже зараз та проведуть усі необхідні реєстраційні дії до середини грудня».

Наразі Головним територіальним управлінням юстиції вживаються заходи з метою надання роз’яснень з нагальних питань, що виникають у сфері державної реєстрації.

З питань внесення громадськими формуваннями змін до своїх установчих документів звертатися за телефонами гарячої лінії:

095 – 526- 85 – 74, 

068 – 81- 44 - 517.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


24.11.2016

23.11.2016

22.11.2016

21.11.2016