(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Управління юстиції Донеччини проведено виїзний прийом громадян та зустріч з громадськими об’єднаннями

28.11.2016

В.о. начальника управління Олена Павлова здійснила виїзний прийом громадян, на якому надані роз’яснення шляхів реалізації прав та соціальних пільг учасниками антитерористичної операції, правил встановлення фактів народження та смерті осіб на тимчасово непідконтрольній українській владі території, порядку виконання рішення судів про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини за новим Законом України «Про виконавче провадження».

З керівником бюро правової допомоги Андрієм Шумара обговорені питання надання його працівникам необхідної методичної та практичної допомоги Головним територіальним управлінням юстиції за всіма напрямками діяльності бюро.

Заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Гудзенко Л.Г. у залі засідань виконкому Добропільської міської ради проведено «круглий стіл» з представниками громадських формувань міста та району. На заході розглянуті актуальні питання державної реєстрації  громадських формувань. Особливу увагу приділено необхідності приведення установчих документів громадських формувань у відповідність до вимог Податкового кодексу України.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


28.11.2016

25.11.2016

24.11.2016

23.11.2016

22.11.2016