(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Житомирська юстиція знайомила профспілковий актив області з актуальною правовою інформацією

02.12.2016

З нагоди Міжнародного дня прав людини Федерація профспілок Житомирської області у перший день грудня провела семінар-навчання профспілкового активу регіону, до участі у якому запросила і працівників Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

Детально, про роль юристів та суспільства в цілому у правовому вихованні громадян та про заходи, які відбудуться в рамках Всеукраїнського тижня права, що стартує 5 грудня, інформувала присутніх начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції Світлана Шостак.

Під час семінару-навчання порушувалося таке актуальне сьогодні питання, як перереєстрація до 1 січня 2017 року організаціями, які у новому році хочуть зберегти статус неприбуткових, своїх статутних документів. Як наголосили доповідачі – начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції Тетяна Сахненко та її заступник Олена Піхуля, лише один місяць мають неприбуткові організації для того, щоб привести свої установчі документи у відповідність до норм Податкового кодексу України, аби надалі залишатися в Реєстрі неприбуткових установ та організацій. Державна реєстрація змін до установчого документа того чи іншого громадського формування може провадитися за заявою заявника як до Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, так і шляхом звернення до центрів надання адміністративних послуг та  місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що функціонують на Житомирщині.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


02.12.2016

01.12.2016

30.11.2016

29.11.2016

28.11.2016

25.11.2016

24.11.2016