(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Всеукраїнський тиждень права на Миколаївщині впевнено набирає темп

06.12.2016

06 грудня 2016 в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області в рамках проведення заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права проведено зустріч зі студентами коледжу Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського.

З вступним словом до присутніх звернулась перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інна Фірсова. « Одним з головних напрямів нашої роботи  є об'єднання зусиль органів державної влади, громадських організацій та громадянського суспільства для протидії дискримінації та порушень прав людини»,- наголосила перший заступник начальника управління.

Про безоплатну вторинну правову допомогу студентам розповів заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Віктор Сандул.

Студенти з цікавістю прослухали виступ і начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва територіального управління юстиції Анастасії Зубрицької про діяльність Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

Не менш цікавою стала розповідь головного спеціаліста відділу судової роботи та міжнародного співробітництва територіального управління юстиції Катерини Купрейчик про надання міжнародної правової допомоги органами юстиції.

Під час зустрічі відвідувачі ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


06.12.2016

05.12.2016

02.12.2016

01.12.2016

30.11.2016

29.11.2016