(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

В рамках тижня права ГТУ юстиції в Сумській області підписало меморандум про співпрацю з сумським національним аграрним університетом

08.12.2016

7 грудня 2016 року, у третій день Всеукраїнського тижня права,  між Головним територіальним управлінням юстиції у Сумській області та Сумським національним аграрним університетом підписано Меморандум про співпрацю.

Начальник головного територіального управління юстиції Ірина Свистун та ректор СНАУ Володимир Ладика поставили свої підписи під документом, що відкриває нові горизонти співпраці. У присутності декана юридичного факультету Світлани Запари, викладачів та студентів прозвучали слова обох керівників про необхідність нових, європейських підходів до співпраці між вишем і державною структурою.

«Сьогодні юридична сфера потребує висококваліфікованих фахівців, підготовлених за новими програмами, з ґрунтовною базою теоретичних знань і практичних умінь. Усе це надасть гарантії не тільки працевлаштування за спеціальністю, а й можливість зростання у професії – акцентувала Ірина Свистун. – У цьому році в управлінні проведено 11 кадрових конкурсів на різні посади, у них взяло участь більше 130 осіб, і більше 50% учасників цих конкурсів – це молоді фахівці, які не мають професійного досвіду, та вмотивовані, з перспективним мисленням і зможуть реалізувати ті реформи, що сьогодні здійснюються».

У свою чергу Володимир Ладика відзначив, що співпраця з головним територіальним управлінням юстиції у рамках Меморандуму, створює більш якісні умови для активності самих студентів, відкриває нові можливості для майбутніх юристів.

Щодо співпраці зі СНАУ, передбачається низка ініціатив. Зокрема, йдеться про зустрічі старшокурсників на вранішній каві з керівником Головного територіального управління, під час якої обговорюватимуться реформи Мінюсту. Важливим напрямом співпраці стане залучення студентів до обговорення питань удосконалення правничої освіти, та практичної діяльності Головного територіального управління юстиції у Сумській області.

«Наших майбутніх колег потрібно підтримати, зацікавити професією, дати крила для професійного зростання» – наголосила Ірина Свистун на завершення заходу.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


08.12.2016

07.12.2016

06.12.2016

05.12.2016

02.12.2016