(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Члени координаційної ради молодих юристів при ГТУЮ в Дніпропетровській області провели семінар на тему: «Права людини та правовий механізм їх забезпечення в Україні: погляд молоді»

08.12.2016

07 грудня 2016 року членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області було проведено інформаційний семінар «Права людини та правовий механізм їх забезпечення в Україні: погляд молоді» для студентів та викладачів Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю.

Цей захід мав на меті підвищити зацікавленість учнів до юридичної науки та практики, а також заохотити їх до знань у цій сфері.

Члени Координаційної ради у своїх виступах акцентували увагу молоді на формуванні людської гідності, свободи особистості, передачі знань про права людини в національному вимірі, про взаємозв’язок прав людини та громадянина; виховання розуміння зв'язку прав людини та збереження миру на Землі.

Також, під час заходу молоді правники обговорювали питання прав людини, підкреслюючи важливість знань про права особистості, розповіли про їх однолітків за кордоном, які вивчають свої права і вміють ними користуватись, та наголосили, що у світі існує окремий день, присвячений правам людини - це 10 грудня!

Вказаний захід було проведено, в першу чергу, для молодих людей, що здатні креативно та гнучко мислити, пропонувати ідеї з питань захисту прав людини.

Семінар проходив у теплій, дружній обстановці, у якій молоді правники ініціювали формат перехресних запитань. Учням задавали різні правові питання, на які вони надавали цікаві, неординарні відповіді в розрізі математичного мислення, що суттєво відрізняється від погляду їх однолітків - гуманітаріїв.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


08.12.2016

07.12.2016

06.12.2016

05.12.2016

02.12.2016