(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

На Полтавщині провели правовий брейн-ринг «Знавці права»

09.12.2016

В рамках Всеукраїнського тижня права 8 грудня 2016 року на базі Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста з поглибленим вивченням правознавства проведено брейн-ринг «Знавці права».

Захід організовано Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області, Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області за участі ради адвокатів Полтавської області.

«Права починаються з кожного із нас, з тих місць, де ми живемо, працюємо, відпочиваємо. Дуже важливо в сучасному світі вміти відстоювати свої права. Наша мета - навчити Вас користуватися своїми правами в різних ситуаціях. Разом з тим ви повинні пам’ятати, що ваші права і свободи закінчуються там, де починаються права і свободи інших людей», - відкриваючи гру звернулась до молоді начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, голова журі Ірина ПАШКО.

За результатами змагань організатори заходу вручили грамоти та подарунки переможцям - команді Полтавського навчально-виховного комплексу №16 (І місце), команді Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П.Котляревського (ІІ місце); подяки та подарунки командам-учасницям Полтавської гімназії № 14 та Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


09.12.2016

08.12.2016

07.12.2016

06.12.2016

05.12.2016