(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

За сприяння ГТУ юстиції в Хмельницькій області проведено вікторину з правознавства серед ліцеїстів обласного спеціалізованого інтернату

16.12.2016

14 грудня 2016 року в межах робочого візиту до міста Хмельницького Радник Міністра юстиції, народний депутат України Ігор Алексєєв, начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк та перший заступник начальника управління Неля Продан відвідали учнів Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки. Приємною місією зустрічі було проведення вікторини з правознавства для учнівської молоді ліцею.

Учасниками вікторини були учні 10-х та 11-х класів різних груп. Для них було проведено три конкурси, які полягали у необхідності правильно відповісти на запитання правового характеру, розгадати правовий кросворд та пояснити, яких прав стосувались запропоновані зображення.

Ліцеїсти були активними та отримували за кожну правильну відповідь символічні медалі «Юний знавець права».

Під час підведення підсумків для учнів було продемонстровано відеоматеріал щодо проведеного флеш-мобу з нагоди відзначення 450-річчя надання Магдебурзького права місту Хмельницький, до якого були залучені студенти-правники нашої області, та ролик на тему: «Професія юриста очима дітей».

Переможці турніру були відзначені грамотами та цінними призами.

Ігор Алексєєв поспілкувався з учасниками вікторини щодо майбутнього у правничій сфері, адже вже скоро вони мають обрати професію, яка буде їх супроводжувати на протязі життя.

На завершення Віктор Худняк подякував ліцеїстам за активну участь у турнірі з правознавства, відзначив гарний рівень їх знань та висловив слова вдячності керівництву ліцею за можливість проведення такого заходу.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


16.12.2016

15.12.2016

14.12.2016

13.12.2016