(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

В Миколаєві привітали дітей міського центру соціально-психологічної реабілітації з Днем святого Миколая

20.12.2016

19 грудня 2016 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інна Фірсова, працівники управління та представники Координаційної ради молодих юристів при ГТУЮ у Миколаївській області спільно з Лігою студентів Асоціації правників України відвідали комунальний заклад "Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей" Миколаївської міської ради.

Проведення благодійної акції приурочено до Дня святого Миколая. Протягом місяця працівники управління та студенти з любов’ю, від чистого серця збирали подарунки для дітей, які опинилися у скрутній життєвій ситуації. Іграшки, книги, одяг, солодощі - лише короткий перелік того що було подаровано.

 «За традицією, цієї ночі дітки знаходять подарунки під подушками. Тому вони вірять у чудо, звершуване святим Миколаєм і вчаться у святого бути милосердними. Він опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів, моряків, торговців, і лучників. Я хочу, щоб ви також повірили, що на світі є ще багато чудес, і найголовніше з них –доброта»,- наголосила перший заступник начальника управління Інна Фірсова, звертаючись до вихованців.

Студенти підготували святкову виставу, яка була цікава всім незалежно від віку, адже у цьому закладі перебувають діти від трьох до вісімнадцяти років.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


20.12.2016

19.12.2016

16.12.2016

15.12.2016