(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

ГТУЮ у Дніпропетровській області проведено інформаційну кампанію за результатами діяльності Міністерства юстиції України в минулому році

16.01.2017

ГТУЮ у Дніпропетровській області проведено інформаційну кампанію за результатами діяльності Міністерства юстиції України в минулому році

З метою інформування громадськості про результати діяльності Мін’юсту у 2016 році, реалізацію ключових реформ та пріоритети на майбутнє ГТУЮ у Дніпропетровській області проведено відповідну інформаційну кампанію.

Так, 06 січня 2017 року на базі інформаційного агентства «МостДнепр» відбулась прес-конференція на тему: «Мін’юст – флагман реформ країни. Підсумки діяльності та основні пріоритети на майбутнє».

Прес-конференція відбулась за участі начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Маньковського Леоніда Костянтиновича та його заступників. На прес-конференції були висвітлені наступні питання:

 • результати роботи Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області у 2016 році;

 • Закон про Вищу раду правосуддя;

 • реформа пенітенціарної системи;

 • запуск удосконалення системи реєстрації (Антирейдерський закон);

 • люстрація;

 • запуск системи пробації;

 • безоплатна правова допомога в Україні та на території Дніпропетровської області;

 • удосконалення системи реєстрації (Антирейдерський закон № 5067);

 • внесення змін до установчих документів громадських об’єднань;

 • SMS Маяк: SMS інформування, спільний проект з ЛІГА Закон;

 • свідоцтво про народження та довідка про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини у пологовому будинку;

 • сервіс «Шлюб за добу»;

 • он-лайн сервіси;

 • реформа державної виконавчої служби;

 • річні показники з реалізації арештованого майна Дніпропетровської філії ДП «СЕТАМ»;

 • порядок добровільного продажу майна;

 • електронне декларування;

 • легальні документи для українців, які проживають на тимчасово окупованих територіях;

 • судова реформа.

Під час заходу представники засобів масової інформації мали можливість отримати відповіді на актуальні питання.

Необхідно зазначити, що однією із основних направленостей діяльності Міністерства юстиції України є також підтримка студентської молоді. Молоді, яка є сучасною, із бажанням змінювати застарілі норми та впроваджувати новітні інноваційні програми та сміливі ідеї. За для цього постійно й активно долучаються та запрошуються молоді фахівці до роботи в системі органів юстиції.

 11 січня 2017 року відбувся брифінг для студентів юридичних факультетів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Університету митної справи та фінансів, а також Національного гірничого університету на тему: «Мін’юст - флагман реформ країни. Підсумки діяльності та основні пріоритети на майбутнє».

Зустріч пройшла у досить динамічному темпі активного діалогу між представниками навчальних закладів та керівним складом Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, а також директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області та директора Дніпропетровської філії ДП «СЕТАМ», під час якого всі студенти отримали відповіді на свої запитання, та дізналися щодо дієвих реформ Міністерства юстиції України.

У ході брифінгу представники студентської спільноти ставили питання профільним керівникам органів юстиції про нинішній стан реформ та плани на майбутнє. Найбільше цікавилися питаннями державної реєстрації фізичних осіб-підприємців, новим сервісом Мін’юсту «Шлюб за добу», запровадженням інституту держаних виконавців, особливостями системи надання безоплатної вторинної правової допомоги, користуванням системою електронних торгів арештованим майном.

Оскільки молодь є найбільшим контингентом користувачів мережі Інтернет та не уявляє вже свого життя без сучасних технологій, велику зацікавленість, звичайно, у студентів викликають нові онлайн-сервіси Мін’юсту.

Присутнім було продемонстровано тематичні презентації щодо підсумків діяльності Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області у розрізі ключових реформ Міністерства юстиції та пілотних проектів у Дніпропетровській області.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


16.01.2017

13.01.2017

12.01.2017

11.01.2017

10.01.2017

05.01.2017

03.01.2017

30.12.2016