(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

До роботи Комісії Мін’юсту залучили представників авторитетних бізнес-асоціацій

27.01.2017

Сьогодні Директор Департаменту державної реєстрації та нотаріату Віталій Гайдук та представник Європейської бізнес асоціації Віталій Бурдак взяли участь у прес-конференції  «Мін’юст залучає до роботи Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації представників бізнесу», що відбулася в інформаційній агенції «Укрінформ».

З 1 лютого 2017 року представники авторитетних бізнес - асоціацій, а саме Американської торговельної палати, Європейської бізнес асоціації та  Ради бізнес-омбудсмена, будуть приймати активну участь у роботі Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

«Мін’юст абсолютно відкрита установа, більше того, ми завжди активно співпрацюємо з бізнесом, адже розуміємо, що від підтримки бізнесу залежить розвиток нашої економіки, а відповідно – інвестиційна привабливість країни та добробут кожного пересічного громадянина. Що важливо для бізнесу? Бути почутим, бачити активну роботу влади над існуючими проблемами та бути впевненими у захищеності свого майна справедливою правовою державою», - зауважив Віталій Гайдук.

2 листопада 2016 року в Україні запрацював Антирейдерський закон, що було розроблено спільно з народними депутатами, представниками громадськості, бізнесу та  нотаріальної спільноти.

«У 2016 році ми розглянули по суті понад 1000 скарг. Паралельно зазначу, що всього до Комісії Мін’юсту, з урахуванням звернень та скарг, що були перенаправлені до головних територіальних управлінь юстиції, надійшло майже 3000 звернень! За січень 2017 року ми отримали лише 50 скарг на реєстраційні дії, що були вчинені після того, як Антирейдерський закон запрацював! Фактично кількість скарг зменшилась у 5 разів! Зауважу, що за попереднім розглядом більшість скарг – це не рейдерські захоплення, а помилки реєстраторів», - розповів Віталій Гайдук

Віталій Бурдак у свою чергу розповів, що Комісія Мін’юсту є ефективним органом, що в адміністративному порядку відміняє незаконні реєстраційні дії.

«Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації за рік роботи зарекомендувала себе, як ефективний орган, що впевнено стоїть на засадах захисту бізнесу. Завдяки діяльності Комісії в минулому році вдалося припинити досить велику кількість рейдерських захоплень підприємств», - підсумував представник Європейської бізнес асоціації.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


27.01.2017

26.01.2017

25.01.2017

24.01.2017

23.01.2017

20.01.2017

19.01.2017

18.01.2017

17.01.2017

16.01.2017