(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Павло Петренко зустрівся з делегацією Литовської республіки, - Мін’юст

02.02.2017

Міністр юстиції України Павло Петренко провів зустріч із представниками делегації Литовської Республіки на чолі з Міністром юстиції цієї країни Мілдою Вайнюте.

Павло Петренко подякував гостям за підтримку нашої країни на міжнародній арені, а також за плідну співпрацю у запровадженні реформ.

«Ми плідно працюємо з Литовською Республікою. Багато тих реформ, які ви провели в своїй країні, ми зараз запроваджуємо в Україні. Тому досвід Литви для нас дуже важливий», - сказав очільник Мін’юсту.

При цьому він зазначив: в Україні запровадження реформ потребує набагато більше зусиль, адже наша країна більша за Литву, а новації імплементуються в дуже складних умовах зовнішньої агресії.

«Але зміни в країні не можуть зупинитися. Особливо це стосується реформ у сфері юстиції, які стосуються кожного громадянина. Наше головне завдання на даному етапі – забезпечити дотримання прав громадян і справедливість у країні. Саме їх нестача і стала причиною революції», - наголосив Міністр юстиції.

Він поінформував представників закордонної делегації, що нині в країні триває масштабний процес судової реформи. Окрім того, за останні 3 роки багато зроблено для спрощення та дебюрократизації послуг в напрямку реєстрації та для запровадження онлайн сервісів. Так само дано старт реформам системи виконання судових рішень та пенітенціарної системі.

Міністр юстиції Литовської Республіки Мілда Вайнюте у свою чергу подякувала за успішне співробітництво.

«Ми підтримуємо усі ваші реформи зі створення ефективної і сучасної системи правосуддя. У контексті Європейського Союзу ми завжди готові простягнути руку допомоги. Нам необхідно й дали підтримувати таку дружбу між країнами», - заявила вона.

За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, сьогодні до Мін’юсту завітала, мабуть, одна з найбільш представницьких литовських делегацій в історії.

«Ми дуже раді, що керівники наших структур приїхали сюди. Це відображає, яке місце займає Україна у наших пріоритетах. Ми дуже зацікавлені  в успіху України і її реформ», - сказав він.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


02.02.2017

01.02.2017

31.01.2017

30.01.2017

27.01.2017

26.01.2017

25.01.2017