(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Міністерство юстиції України оголоcило про початок збору проектних пропозицій щодо будівництва нових слідчих ізоляторів у Києві та Львові.

03.02.2017

Усі країни пострадянського простору пройшли подібний шлях реформування пенітенціарної системи. Механізм державно-приватного партнерства, який широко використовується у світі, є ефективним інструментом досягнення взаємовигідних результатів як для державного, так і приватного сектора.

Про це заявила перший заступник Міністра юстиції України Наталія Севостьянова під час офіційного оголошення про початок збору проектних пропозицій щодо будівництва нових слідчих ізоляторів у Києві та Львові.

«Пенітенціарна система є дуже сенситивною, тож, як і у будь-якій країні, реформа триває не один рік. Денис Чернишов – заступник Міністра юстиції, це людина, яка зможе цю систему змінити, - зазначила Наталія Севостьянова. 

Денис Чернишов, своєю чергою, наголосив на консолідованій роботі всієї команди Міністерства на шляху реформування служби в цілому і перебудови її споруд зокрема. Крім того, Денис Чернишов зазначив, що цього року вперше, починаючи з 1984 року, було затверджено нові норми щодо будівництва споруд та утримання ув’язнених, що є однією із багатьох складових реформи.

«Після повного закриття закладів та переведення осіб, взятих під варту, до новозбудованих об'єктів, майнові комплекси та земельні ділянки Лук’янівського СІЗО та Львівської УВП №19 будуть виведені з експлуатації та передані Приватному партнерові, зауваживши, що права на використання ділянок інвесторами виникнуть лише тоді, коли вони повністю збудують нове приміщення, здадуть його в експлуатацію та відбудеться переведення всіх ув’язнених», - зауважив Денис Чернишов. 

Також заступник Міністра юстиції наголосив, що конкурс обов’язково буде проведено прозоро. Насамперед, цьому сприятиме розміщення проекту ДПП на інноваційній онлайн-платформі підтримки інфраструктурних проектів, яка підтримується ЄБРР, Світовим Банком, ЄІБ. Відкритий доступ до оголошення та вимог проекту матимуть міжнародні кваліфіковані інвестори, що значно покращить конкуренцію серед запропонованих проектних пропозицій. 

Вже після проведення конкурсу з визначення Приватного партнера та проходження всіх етапів відбудеться підписання контракту щодо здійснення ДПП, - повідомила перший заступник Міністра юстиції. Крім того, Наталія Севостьянова додала, що всі зацікавлені потенційні інвестори відсьогодні мають змогу ознайомитися з усіма вимогами до проектної пропозиції та вимогами до майбутніх об’єктів на сайті Міністерства юстиції, де розміщено оголошення про готовність розглянути пропозиції щодо реалізації ДПП.

«Заплановане перенесення київського СІЗО відбудеться на територію Ірпінського виправного центру номер 132 або ж Бучанської виправної колонії номер 85. Також може розглядатися варіант щодо виділення земельної ділянки Київською обласною радою. Львівський ізолятор буде перенесено на територію Личаківської виправної колонії номер 30», - поінформувала Наталія Севостьянова.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


03.02.2017

02.02.2017

01.02.2017

31.01.2017

30.01.2017

27.01.2017