(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

НАКАЗ. Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства палива та енергетики України, Державного комітету України з будівництва та архітектури, Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства, Державного комітету України по водному господарству, Державного комітету зв’язку та інформатизації України від 21 травня 2003 року № 158/246/60/81/137/85

09.02.2017

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ
УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ
ТА ВУГІЛЬНОЇ
ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ


МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ
ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ
УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО
РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,
БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-
КОМУНАЛЬНОГО
ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ


АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ
СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО
ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ
ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ
17.01.2017    м. Київ     № 99/5/50/11/8/31

Про визнання таким, що втратив
чинність, наказу Міністерства України
з питань надзвичайних ситуацій та у
справах захисту населення від
наслідків Чорнобильської катастрофи,

Міністерства палива та енергетики
України, Державного комітету
України з будівництва та архітектури,
Державного комітету України з

питань житлово-комунального
господарства, Державного комітету
України по водному господарству,
Державного комітету зв’язку та
інформатизації України від 21 травня

2003 року № 158/246/60/81/137/85

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18 січня 2017 року за № 72/29940


Відповідно до абзацу третього пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» (із змінами)

НАКАЗУЄМО:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства палива та енергетики України, Державного комітету України з будівництва та архітектури, Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства, Державного комітету України по водному господарству, Державного комітету зв’язку та інформатизації України від 21 травня 2003 року № 158/246/60/81/137/85       «Про приведення проектної документації на об’єкти систем життєзабезпечення у відповідність до фактичного стану цих об’єктів та вимог нормативних документів системи страхового фонду документації», зареєстрований  у Міністерстві юстиції України 05 червня 2003 року за № 445/7766.

2. Департаменту стратегічного розвитку органів юстиції (Козловська Н. А.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників керівників Міністерства юстиції України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України згідно з розподілом обов’язків.


Міністр юстиції України


Павло ПЕТРЕНКО

Міністр енергетики та вугільної
промисловості України

Ігор НАСАЛИК


Міністр екології та природних
ресурсів України
Остап СЕМЕРАК

Віце-прем’єр-міністр України –
Міністр регіонального розвитку,
будівництва та житлово-
комунального господарства
України

Геннадій ЗУБКО


Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Леонід ЄВДОЧЕНКО

 

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


09.02.2017

08.02.2017

07.02.2017